قالب ساده شرکتی چهار چوب

ساختمان شماره 2 خانه موسیقی تعطیل است

| 1 نظر
ساختمان شماره 2 خانه موسیقی تعطیل است

ساختمان شماره 2 خانه موسیقی تعطیل است

فعالیت های جاری ساختمان خانه موسیقی(شماره 2) از جمله تشکیل جلسات هیئت مدیره کانون های تخصصی،برگزاری آزمون ها و...به علت تخلیه محل از سوی شهرداری منطقه 11 متوقف شده و این محل تا اطلاع ثانوی تعطیل است .
به گزارش سایت خانه موسیقی، در پی مشکلات پیش آمده برای ساختمان شماره 2 مسئولان خانه موسیقی و شهرداری منطقه در حال رایزنی برای حل مشکلات و از سرگیری فعالیت های این ساختمان هستند، بنابراین از اعضا درخواست می شود تا حل و فصل مشکل و بازگشایی این محل به ساختمان صبا مراجعه نکنند.
ساختمان شماره2 خانه موسیقی در خیابان صبای جنوبی، مجتمع آفتاب واقع شده که این مکان را حدود هشت سال است شهرداری تهران به صورت رایگان در اختیار خانه گذاشته و در آن امور مربوط به عضویت و بیمه اعضا انجام می شود.

لازم به ذکر است که از آنجا که دفتر تعاونی مسکن اعضای خانه نیز در این محل مستقر است امور مربوط به پیشبرد برنامه های این تعاونی از جمله مراجعه اعضا و برگزاری جلسات تعاونی نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

در پایان به اطلاع می رساند آن دسته از اعضایی که نیاز به معرفی نامه و یا تمدید اعتبار کارت عضویت خود دارند می توانند برای انجام امور خود به خانه موسیقی شماره یک واقع در خیابان فاطمی مراجعه نمایند.

1 نظر

  1. نظرات کاربران:

       What causes pain in the Achilles tendon? در ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۶:۲۴:۴۱ This blog was... how do you say it? Relevant!! Finally
    I've found something which helped me. Thanks!


    نوشتن دیدگاه